Головна » 2017 » Листопад » 9 » XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.
Мова – це серце нації і канва, на якій людина вишиває узори свого буття. Мова – це особистість, вона має обличчя, свій характер, темперамент, свою культуру, мораль, честь і гідність, своє минуле і майбутнє. Мова – це невичерпна духовна скарбниця, до якої народ безперервно докладає свій досвід, розум і почуття.
9 листопада у Віньковецькому НВК О 12:30 учні та вчителі школи взяли участь у написанні XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
$IMAGE7
Переглядів: 558 | Додав: pobereznalubov | Рейтинг: 0.0/0