Відкриття конкурсу імені Т. Шевченка

Наказ про заходи  навчального закладу по підготовці та відзначенні 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

Шевченківський тиждень

Фотоколаж до 200-річчня Шевченка

20.01.2014р.                                                                                           21.01.2014р.

Бесіда "Шевченко - видатний український поет і художник".                  Урок позакласного читання "Тарас Шевченко"

24.01.2014р.                                                                                            24.01.2014р.

Урок-пам'ять "Тарасова доля - то правда свята".                                     Літературна вітальня "Запрошуємо в світ поезій

Шевченка".

03.02.2014р.                                                                                           04.02.2014р.

Урок читання "Тяжко-важко в світі жити сироті без роду"                       Урок поезії "Вчитаймось, вслухаймось в

Шевченкове слово".

05.02.2014р.

Бібліотечний урок для учнів 6-х класів "Тарасові шляхи".

Бібліотечні уроки для 8 та 10 класів

24 лютого бібліотекарем школи Садлій Ларисою Степанівною було проведено бібліотечні уроки. Учні 8 класів взяли участь у заході під назвою «Тарасові шляхи», а десятикласники – «Пісня у житті Т.Г. Шевченка». Діти читали на пам'ять поезії Тараса Григоровича, ознайомились із творчістю Шевченка, як художника. Учні 10 класів слухали пісні на слова Т. Г. Шевченка: «Зоре, моя вечірняя», «Реве та стогне Дніпр широкий» та «Заповіт».