Головна » 2017 » Квітень » 3 » Відпочинок на весняних канікулах
Відпочинок на весняних канікулах
2 квітня учні 3-Б класу відвідали місто Вінницю. Разом з класним керівником Хайзіною Раїсою Львівною діти побували на екскурсії на кондитерській фабриці «Рошен», відвідали Ретро-Музей та Музей зброї та бойової техніки, Вінницький зоопарк, парк атракціонів та Мак-Дональдс.
Під час екскурсії на фабриці «Рошен» діти розгадували різноманітні квести, виконували завдання на уважність, переглядали мультфільм «Фабрика вночі» в 3D. У музеях учні проглянули безліч експонатів, що яскраво ілюструють життя минулого століття: зброю, автомобілі, музичні інструменти, фотографії, одяг побутовий та військовий, посуд, предмети побуту. Зоопарк потішив юних відвідувачів різномаїттям тваринного світу. На завершення діти відпочили у парку з атракціонами та смачно пообідали у Мак-Дональдсі.
Будемо чекати на наступні подорожі стежинами рідного краю.

Переглядів: 432 | Додав: vasjapober1997 | Рейтинг: 0.0/0