Головна » 2018 » Травень » 2 » День Цивільного захисту
День Цивільного захисту
З метою ефективної реалізації завдань цивільного захисту, зменшення матеріальних втрат та недопущення шкоди об’єктам, матеріальним і культурним цінностям та довкіллю у нашому закладі 19 квітня проведено День цивільного захисту, яким підбито підсумки оборонно-масової роботи, яка проводилась протягом 2017-2018 навчального року. До його участі було залучено керівний склад ЦЗ закладу, весь постійний склад школи та учнів 1-11 класів. Під час його проведення перевірялись знання й уміння учнів діяти у випадках аварій, пожеж, користуватися засобами колективної й індивідуальної безпеки. Серед заходів в яких учні брали участь стали: дії «Пожежа в навчальному закладі»; відкриті уроки з різних предметів за тематикою, пов’язаною з питаннями ЦЗ; вікторини в різновікових класах; військово-спортивна естафета для старшокласників. Учні надовго запам’ятають ці уроки, а набуті навички допоможуть їм зберегти в майбутньому життя й здоров’я. Адже зробити життя дітей безпечним – головна мета такого заходу.

Переглядів: 385 | Додав: pobereznalubov | Рейтинг: 0.0/0