Головна » 2012 » Березень » 19 » Вистава обласного театру «Заповіт з майбутнього»
Вистава обласного театру «Заповіт з майбутнього»
З нагоди проведення шевченківських днів для учнів нашого району було проведено виставу Хмельницького музично-драматичного театру ім. М. Старицького «Заповіт з майбутнього». У районному будинку культури був аншлаг. Для учнів зі всіх шкіл району було представлено сучасну містерію – виставу про сучасну молодь та її бачення і розуміння творів Т. Г. Шевченка. Події у виставі поєднували минуле і сучасність. Усі глядачі були дуже вражені майстерною акторською грою та сміливим і творчим сценарним задумом. Дякуємо працівникам обласного театру за незвичайне свято, подароване дітям та педагогам району!
Переглядів: 557 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0
1 Ярослав Мельничук   (29.03.2012 20:03) [Материал]
Дякую за високу оцінку нашої роботи. Ми старалися :=) З радістю приїдемо безпосередньо до вашого навчального закладу з іншими спектаклями. Це може бути, приміром, вистава-гра для молодших класів "Я-клоун" і вистава "Мазепа" (її подивилося більше 30 000 глядачів нашої області та Львова, Тернополя, Києва)для старшокласників.Запрошуйте...
З повагою, Ярослав Мельничук, драматург, режисер, продюсер.

Имя *: