Головна » 2011 » Березень » 14 » КВК збирає друзів
КВК збирає друзів

Усі ми любимо жарти саме тому 13 березня в районному Будинку культури було проведено змагання кращих КВК - команд району. Публіку розважали:команда Віньковецького НВК "Фреш", жартівники Дашковецького НВК "95-й гектар", Зіньківський НВК представила команда "Дружба", честь Женишковецької ЗОШ захищали "Родзинки", а Осламівську ЗОШ делегувала збірну "Не зупиняй". Учасники показали відмінне вміння веселити зал під час привітання та музичного конкурсу. Шквали аплодисментів і гучний, дзвінкий сміх лунали, коли команди презентували домашнє завдання.
Організатором КВК виступив районний центр зайнятості. Шоу-програма була насичена художніми номерами, ведучими були учні Віньковецького НВК Панасюк Ольга та Чернецький Максим. Загалом усі команди достойно себе показали, проте за оцінками журі найкращими виявились гумористи збірної "Фреш". Гладачам дуже сподобалось і вони, як ніколи були щедрими на аплодисменти. Переможцям всі бажали успіхів на наступному етапі змагань, що відбудеться 17 березня 2011 року у місті Кам'янець-Подільський.
Друзі, хай щастить!
Фартушня Мар'яна
Учениця 6-го класу гімназії
Переглядів: 659 | Додав: Avrora | Рейтинг: 0.0/0
2 Настя   (22.03.2011 18:34) [Материал]
Я була впевнена,що команда"Фреш"переможе!
Адже вона THE BEST!!!!!!!!!!!!=))))))))))))))))))))
:)

1 Влад   (21.03.2011 20:56) [Материал]