Головна » 2012 » Січень » 20
20.01.2012 року у Віньковецькому навчально-виховному комплексі відбулася урочиста подія.
На виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій за кошти Державного бюджету ми отримали сучасний навчальний комп’ютерний комплекс для кабінету інформатики. $CUT$
Відкриття відбулося за участю голови Віньковецької райдержадміністрації А. В. Панасевича, заступника В. В. Барвінок, заступника голови районної ради О. В. Трояна та начальника відділу освіти райдержадміністрації О. Г. Рудницького.
Зі словами вдячності до шановних гостей звернулися учні:
Ми сьогодні всі щасливі,
Порадійте й ви за нас,
Бо нарешті разом з вами,
Відкриваєм комп’ютерний клас.
Від імені голови Хмельницької облдержадміністрації В. С. Ядухи з вітальним словом та подарунком у вигляді мультимедійних засобів навчання до учнів та педагогічного колективу звернувся А. В. Панасевич, який, відкриваючи комп’ютерний клас, перерізав червону стрічку.
До привітання голови райдержадміністрації приєднались запрошені гості з побажанням вчительському колективу творчих здобутків, невичерпної енергії, і міцних знань учням, які принесуть стабільність та процвітання нашій державі.
Просмотров: 654 | Добавил: Administrator | Дата: 20.01.2012 | Комментарии (0)

Шановного директора Івана Миколайовича Богданова вітаємо з Днем народження!

Просмотров: 498 | Добавил: Administrator | Дата: 20.01.2012 | Комментарии (0)