Головна » 2017 » Лютий » 8 » Зустріч вчителів початкових класів з вихователями
Зустріч вчителів початкових класів з вихователями
7 лютого відбулися методичні зустрічі вчителів початкових класів та вихователів дитячого садка №2 з питань творчого, передового підходу в навчанні й вихованні дітей молодшого шкільного і дошкільного віку. Обговорювались нові вимоги освітніх оновлених програм початкової ланки та ефективність впровадження методичних рекомендацій. Обмінювалися враженнями щодо використання новинок методичної літератури і методичних посібників у навчальному так і у виховному процесі. Радо зустріли першачки своїх наставників - вихователів на уроках навчання грамоти у 1 - А класі, класовод Садлій С.В. та математики у 1 - В класі, класовод Любінецька І.М. А учні 1 - Б класу класовод Кохан Н.М. на згадку про зустріч подарували гостям власноруч виготовлені "сонечка".
Дякуємо вихователям і вчителям за співпрацю!

Переглядів: 534 | Додав: vasjapober1997 | Рейтинг: 0.0/0