Головна » 2012 » Травень » 11 » «Зоряний Олімп»
«Зоряний Олімп»
10 травня 2012 р. в приміщенні районного будинку культури відбулося районне Свято подяки «Зоряний Олімп». Серед запрошених: директор школи Богданов Іван Миколайович, обдаровані учні, які нагороджувались районною стипендією «Обдарованість»: Саврій Роман Сергійович, Зозуляк Ольга Володимирівна, Гавінська Яна Михайлівна, Чижик Тетяна Віталіївна, Панасюк Ольга Олександрівна, Любінецька Олеся Анатоліївна, Добрянська Альона Василівна, Горчинська Мар’яна Ігорівна, Рейтаровська Ірина Станіславівна, Гуразда Іванна Сергіївна, Гевко Олеся Василівна, Кірик Юлія Вадимівна, Грицина Римма Романівна, Мазур Петро Петрович, Боднарчук Олександр Володимирович, Атаманюк Валерій Володимирович, Гаврілов Андрій Володимирович, їхні батьки та вчителі, які підготували учнів, а саме: Гавінська Аліна Тадеушівна, Гоцуляк Володимир Іванович, Пустова Світлана Петрівна, Моспан Тетяна Степанівна, Сірук Надія Рафаїлівна, Назарова Ніна Василівна, Саврій Світлана Гаврилівна, Лісник Галина Іванівна, Гуменюк Людмила Сергіївна, Чернюк Наталія Петрівна, Кохан Наталія Миколаївна, Слишинська Аліна Володимирівна, Лемешева Оксана Гаврилівна, Рак Тетяна Федорівна.
Також на Святі подяки була відзначена учениця, яка стала переможцем конкурсу «Людина і ліс» у номінації «Учнівський малюнок» - Хоптяна Олександра Володимирівна, та переможець конкурсу «Безпечне користування газом у побуті» - Слободян Мар’яна Олегівна.
Переглядів: 549 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0