Головна » 2012 » Березень » 16 » Зональні змагання між командами «КВК – ЮІР»
Зональні змагання між командами «КВК – ЮІР»
14 березня на базі районного будинку культури відбулися зональні змагання між командами «КВК – ЮІР» Віньковецького, Деражнянського та Новоушицького районів. Учні брали участь у таких конкурсах: «Привітання – Усі дорожні правила важливі», «Розминка – Алло, телефон гарячої лінії слухає…» та «Музичне домашнє завдання – Рух дозволено». Наша команда називалась «Кіндер – ДАІ», капітан команди - Фокін Андрій. Цікавими були і сценки, виконані нашими дітьми, і пісні за темою, і колаж із дорожніх знаків та популярних пісень. Багато номерів учасники команди підготували самостійно. Команда «Кіндар – ДАІ» зайняла почесне друге місце. Вітаємо наших юірівців та бажаємо подальших успіхів і реалізації їхніх творчих задумів!
Переглядів: 474 | Додав: Administrator | Рейтинг: 5.0/1