Головна » 2012 » Березень » 16 » Засідання творчої групи вчителів світової літератури
Засідання творчої групи вчителів світової літератури
15 березня у нашому НВК відбулося засідання творчої групи вчителів світової літератури «Методичний Парнас» з проблеми «Вдосконалення форм, методів та прийомів роботи для формування самоосвітньої компетентності учнів».
Методист РМК Штанько О.М. розкрила питання «Актуальність проблеми самоосвіти та структура самоосвітньої компетентності учнів», Волуцька Л.С., керівник творчої групи висвітила питання «Компетенція учня - компетенція вчителя». В практичній частині засідання було презентовано: урок світової літератури «Екскурсія пушкінськими місцями» у 5 класі гімназії (вч. Волуцька Л.С.), урок - ювілейне шоу «Краса чистих людських взаємин» у 3 класі гімназії (вч. Рак Т.Ф.) і костюмоване музичне шоу-дефіле «Подіум літературних героїв», яке представили учні 5-11 класів під керівництвом Байдич Л.В.
Учасники засідання поділилися власним досвідом з даної проблеми під час круглого столу «Компетентнісно орієнтований урок літератури як шлях здобуття якісної освіти та розвитку життєвих компетентностей».

Переглядів: 516 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0