Головна » 2012 » Лютий » 17 » Засідання Школи передового досвіду
Засідання Школи передового досвіду
На базі Віньковецького НВК 15 лютого 2012 року було проведено засідання Школи передового досвіду «Мистецькі обрії». Керівником даного засідання був Курманський Анатолій Францович, «вчитель-методист» Віньковецького НВК.
Складовою заходу було проведення відкритого уроку образотворчого мистецтва у 6 класі на тему: «Графіка. Декоративно-шрифтова композиція «Україна» та майстер–клас «Засоби виразності живопису: колір та форма. Жанри живопису. Створення натюрморту». В ході проведення обговорювалися:
- Коротка історична довідка про натюрморт як один із жанрів живопису і графіки.
- Організація сприйняття творів мистецтва та порівняльний аналіз зразків або слайдів із різновидами натюрморту: реалістичний натюрморт, декоративний натюрморт.
- Особливості виконання натюрморту у графічній та декоративній техніках, техніці «Аплікація».
- Моделювання плану-конспекту уроку за програмою з образотворчого мистецтва для 7 класу з теми: «Натюрморт у стилі фовізму». Творче завдання для учасників майстер-класу.
- Виконання практичної роботи.

Переглядів: 471 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0