Головна » 2012 » Травень » 16 » Випускний вечір
Випускний вечір
У суботу, 12 травня, було проведено випускний вечір для учнів 11 класів. Захід розпочався біля школи зі святкової ходи містечком та покладанням квітів до памʼятників Загиблим воїнам-визволителям та Тарасові Шевченку. Свято проводилось на селищному майдані, де зібрались випускники, батьки, педколектив НВК та багато зацікавлених глядачів. Учням було вручено атестати про повну загальну середню освіту, золоті та срібні медалі. З привітальними промовами виступили: Панасевич Анатолій Володимирович, Богданов Іван Миколайович, Волуцька Людмила Станіславівна та від імені батьків - Матус Олексій Михайлович. Свято доповнювалось музичними номерами у виконанні учнів нашої школи: Токар Ліани, Кохана Богдана та Белінської Аліни. По закінченню заходу діти випустили в небо повітряні кульки та насолоджувались звуками духового оркестру. В добру путь Вам, шановні випускники!
Переглядів: 486 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0