Головна » 2012 » Жовтень » 29 » Виховний захід «За здоровий спосіб життя»
Виховний захід «За здоровий спосіб життя»
23 жовтня для учнів 6-7 класів було проведено виховний захід «За здоровий спосіб життя». Дівчатка з 8-А класу Кукурудза Наталія та Шулякова Юлія виступили з невеличкою лекцією про вплив куріння на здоров’я людей, про боротьбу з цією згубною звичкою в різні часи і в різних країнах. Потім діти з дитячо-юнацького об’єднання «Юні віньківчани» (учні 2 та 3 класу гімназії) розіграли гумористичну інсценізацію «Суд над цигаркою». Школярі грали ролі наче справжні учасники суду : і судді, і адвоката, і прокурора, і секретаря, і свідків. Наприкінці заходу було проведено бесіду з глядачами на тему «Хто обирає: ми цигарку чи цигарка нас?» Дійство сподобалось усім глядачам, особливо вболівали за своїх однокласників учні 2та 3 класів гімназії. Сподіваємось, що кожен з дітей зробить правильний вибір у своєму житті на користь здоров’я.
Переглядів: 731 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0