Головна » 2012 » Вересень » 12 » Вибори президента учнівського самоврядування
Вибори президента учнівського самоврядування
У вівторок, 11 вересня, у актовому залі школи відбулися вибори президента Спілки Товариств Учнівського Самоврядування. Свої кандидатури подали: учениця 6-го класу гімназії, Зозуляк Ольга Володимирівна та учениця 5-го класу гімназії, Гавінська Яна Михайлівна. У складі виборчої комісії були: педагог-організатор Волковська Леся Вікторівна та учні: Сікорський Владислав, Камінська Ольга, Кохан Ліна. Голосуючими були всі учні 5-11 класів. За результатами виборів переможцем вважається Зозуляк Ольга Володимирівна, за яку проголосували більшість учнів школи. Замісником президента учнівського самоврядування обрано Гавінську Яну Михайлівну. Вітаємо обох дівчаток з обранням на керівні посади в учнівському колективі.
Переглядів: 439 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0