Головна » 2012 » Вересень » 24 » Вечір-спектакль для учнів 9-11 класів «Вальс квітів»
Вечір-спектакль для учнів 9-11 класів «Вальс квітів»
У п’ятницю, 21 вересня, у нашому НВК пройшов вечір-спектакль для учнів 9-11 класів «Вальс квітів». Ведучими вечора були учні 5-го класу гімназії під керівництвом Сірук Надії Рафіїлівни. Вечір супроводжувався виставкою квіткових композицій, підготовлених учнями кожного класу. Цікавими були і їхні назви: «Діти – квіти», «Лампа Алладина», «Наречена», «Живу для тебе!!!», «Останні нотки осені», «Чим пахне коровай…», «Протистояння протилежностей», «Вишневий сад» та «Песнь любви». Кожна композиція доповнювалась різножанровими художніми номерами: тут звучали і пісні, і вірші і цікаві інсценізації. Дякуємо усім хто підготував такий цікавий та змістовний захід.
Переглядів: 432 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0