Головна » 2011 » Березень » 22 » Вечір пам'яті Т.Г. Шевченка
Вечір пам'яті Т.Г. Шевченка
18 березня 2011 року відбувся вечір для 7-8 класів, присвячений 197 річниці з дня народження Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Організаторами заходу були учні 4-го класу гімназії з класним керівником – Моспан Тетяною Степанівною. Вечір складався з двох частин: перша - розповідь про буття поета, його творчий шлях та інсценізація частинки з життя молодого Тараса і його коханої дівчини; друга частина – дискотека.
Педагогічний колектив Віньковецького НВК вважає, що такі літературні вечори потрібно проводити частіше, щоб детальніше ознайомити молоде покоління з творцями рідного краю.
Дана Бойко
Учениця 4-го класу гімназії
Переглядів: 545 | Додав: Avrora | Теги: 197 річниця з дня народження Кобзар, Т.Г.Шевченко, 7-8 класи, Вечір | Рейтинг: 3.0/3