Головна » 2011 » Березень » 29 » Усе найкраще - дітям
Усе найкраще - дітям
Діти - наше майбутнє. Це не крилаті слова. Це реальність. Бо майбутнє нашої незалежної неньки-України залежить від того, кого ми виховаємо, вивчимо, підготуємо до самостійного життя. Ось тому кожна матір, батько намагаються все зробити для того, щоб їх кровинка була забезпечена всім необхідним, аби виростала здоровою і стала в майбутньому надійною опорою і допомогою.
Ми, педагоги, сіємо в дитячих душах добре, розумне, вічне. Не стоять осторонь цієї проблеми, а проявляють мудре, батьківське ставлення до наших вихованців і керівники районного та обласного рівнів - Анатолій Володимирович Панасевич і Василь Степанович Ядуха. Сьогодні економіка України ще перебуває у стані економічної кризи. Ми розуміємо, як важко бути керівником на будь-якому рівні, коли не вистачає коштів. Але справжні керівники знаходять в собі силу волі, наполегливість, натхнення, відповідальність і роблять все можливе і неможливе, аби допомогти кожній людині, кожному колективу у вирішенні різних життєвих проблем. Влітку 2010 року була поремонтована покрівля основного приміщення школи, площею 1961 квадратний метр на суму 114 тисяч гривень. Восени цього ж року було замінено 21 вікно на пластикове, що коштувало 52 тисячі гривень. Влітку поточного року буде ще замінено 141 вікно на суму 341 тисячу гривень. Сьогодні вже розробляється проект капітального ремонту приміщення початкових класів на суму 3 мільйони гривень. Адже це приміщення було побудовано ще в 1956 році. Батьки нашого НВК, діти яких навчаються у початкових класах, щороку витрачають великі кошти на ремонт класних приміщень. Проте час, життя вимагають капітального ремонту, і ми переконані, що Віньковецький НВК стане елітним навчальним закладом у нашому районі.
Карпова Валентина Степанівна
Вчитель історії