Головна » 2011 » Березень » 4 » Подіум літературних героїв
Подіум літературних героїв

Існує думка, що з розвитком сучасних інформаційних технологій діти менше стали цікавитись літературою, читанням книг. В рамках проведення тижня світової літератури та російської мови вчителем Байдич Л.В. та її учнями організовано чудовий захід - костюмовано-музичне шоу-дефіле "Подіум літературних героїв".
За допомогою учасників свята глядачі поринули у чарівний світ казки, переконалися у тому, що книга не лише вчить, а й надихає на творчість, розвиває увагу та фантазію. Усі присутні у залі мали змогу позмагатися у римуванні та зустрітися із казковими героями, персонажами романів, повістей та оповідань.
Даний захід довів, що діти люблять читати, адже книга - невичерпне джерело любові, добра, співчуття, дружби.
Любов Володимирівна побажала всім присутнім дружити з книгою, читати уважно, щоб зрозуміти мудрі поради та дотепні жарти, думки, все, що дарує світ літератури.
Лісник Галина Іванівна
Заступник директора з навчальної роботи
Переглядів: 608 | Додав: Avrora | Рейтинг: 5.0/1