Головна » 2011 » Лютий » 8 » Свято родини
Свято родини

Родина - це не тільки рідні, родичі. Це - і школа, і весь наш народ український. Родина до родини - народ. Ми з вами - український народ, який складається з малих і великих, дружних і працьовитих родин. Як могутня ріка бере свою силу з маленьких джерел, так і наша Україна збагачується маленькими родинами, сім'ями. І хочеться нам, щоб річка була повноводною, щоб велика родина наша була красивою та щасливою.

4 лютого в актовому залі Віньковецького НВК було проведено Свято родини, на якому були присутні учні молодших класів та їхні батьки. Мета заходу полягала у тому, щоб виховати любов і повагу до найближчих і найрідніших людей - батька й матері, бабусі й дідуся, бажання допомагати їм; вчити дітей бути чемними, уважними, завжди пам'ятати місце, де народилися, рідну оселю, свій народ, рідну мову. Формувати почуття обов'язку перед батьками, прояву бажання примножувати родинні традиції, а також ближче познайомити родини учнів.

Переглядів: 665 | Додав: Avrora | Рейтинг: 0.0/0