Головна » 2012 » Вересень » 3 » Свято Першого дзвоника
Свято Першого дзвоника
Традиційно 1 вересня у нашому НВК відбулося свято Першого дзвоника. На шкільному подвір’ї зібралися учні, батьки та колектив школи. З привітальним словом виступив директор – Богданов Іван Миколайович. Гостями нашого закладу були: голова райдержадміністрації, Панасевич Анатолій Володимирович, та начальник відділу освіти облдержадміністрації Очеретянко Віктор Іванович. Іменинниками свята були учні перших класів. 77 дівчаток та хлопчиків вперше переступили поріг нашої школи. Зворушливо виглядали діти, коли їм надали слово. Наші почесні гості вручили першокласникам цінні подарунки. Під звуки першого дзвоника всі учні НВК були запрошені у класи. Право Першого дзвоника було надано президентові учнівського самоврядування, учневі 7-го класу гімназії, Фокіну Андрію, та учениці 1-А класу, Кукурудзі Дарині.
Переглядів: 579 | Додав: Administrator | Рейтинг: 5.0/1