Головна » 2010 » Жовтень » 5 » Співпраця - запорука успіху
Співпраця - запорука успіху

Співпраця – запорука успіху.
Минулої п’ятниці у Віньковецькому навчально-виховному комплексі було гамірно, весело і урочисто. Адже вчительсько-учнівський колектив звільнився від буденності шкільних справ. Було організовано проведення Дня самоврядування, в ході якого учні-вчителі проводили уроки, наради, різні заходи… Школа наповнилась вітальними стінгазетами, листівками, плакатами, пахощами осінніх квітів. Учні та їх батьки напередодні професійного свята – Дня працівників освіти дякували педагогам за невтомний творчий пошук та невичерпну душевну щедрість. Головною подією дня стала урочиста зустріч педагогів з учнями першого класу гімназії, які творчо вітали наставників піснями і танцями у святковий день. Завітали з подарунками до нас, освітян і представники влади. Голова райдержадміністрації Анатолій Володимирович Панасевич привітав усіх з Днем працівників освіти, побажав міцного здоров’я, ініціативи та наполегливості у справі виховання майбутньої еліти нашої держави. Гарячими оплесками зустрів колектив подарований сучасний ноутбук для кафедри початкових класів, який, як відмітив голова райдержадміністрації повинен стати допомогою для щоденної та натхненної праці. Нехай кожен проведений урок стане шедевром педагогічної майстерності, зауважила у своєму виступі заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань В.В. Барвінок. З вітальним словом до колег звернувся директор І.М. Богданов. Близько десяти педагогів отримали з його рук грамоти районного та обласного рівнів за результатами праці та досягнуті успіхи у справі навчання та виховання учнівської молоді. Нехай на професійному шляху вашими незмінними супутниками будуть успіх, мудрість та терпіння – побажала голова профспілки Мазур Оксана Вікторівна. Подарунки отримувати завжди дуже приємно, адже покликання педагога вимагає духовної рівноваги, постійного творчого горіння, вміння любити дітей, турбуватись про них. Кожному вчителю для щастя потрібно дуже мало: шана батьків, повага учнів, підтримка колег і гордість за вихованців. Дякуємо представникам влади за розуміння та дієву підтримку і надалі обіцяємо щедро ділитися своїми знаннями та досвідом, скеровувати молодечий запал та енергію у важливу справу – виховання справжнього громадянина України! Від імені вчительсько-учнівського колективу.
Л.М. Побережна
Переглядів: 567 | Додав: Avrora | Рейтинг: 0.0/0