Головна » 2012 » Травень » 3 » Семінар для вчителів
Семінар для вчителів
26 квітня у нашому НВК відбувся семінар-практикум для вчителів, що навчають дітей з особливостями розвитку з проблеми «Психолого-педагогічні вимоги до проведення сучасного індивідуального уроку з дитиною з особливостями психофізичного розвитку». Учасники семінару мали можливість ознайомитися з моделлю діяльності навчального закладу щодо реалізації права на рівний доступ до якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами. ЇЇ представив директор Богданов І. М.
Завідувач Віньковецькою РПМПК Масловська С. М. акцентувала увагу педагогів на сучасних підходах до процесу залучення дітей з обмеженими можливостями здоров’я у загальноосвітній простір. Ефективною формою роботи була «методична мозаїка» - обмін досвідом, надання методичних консультацій та рекомендацій консультантами РПМПК, щодо врахування нозології при організації роботи на уроці.
Учасники семінару працювали над питанням «Урок – шлях реалізації можливостей дитини».
Переглядів: 478 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0