Головна » 2012 » Квітень » 28 » Районний конкурс-огляд художньої самодіяльності
Районний конкурс-огляд художньої самодіяльності
25 квітня у районному будинку культури проходив районний огляд художньої самодіяльності. На огляд були запрошені викладачі Хмельницького обласного будинку науково-технічної творчості дітей та юнацтва. Представники зі всіх шкіл району розпочали конкурс із виставки творів декоративно-прикладного мистецтва, які були виготовлені їхніми вихованцями. Потім для наших гостей було показано концерт самодіяльних номерів. Ведучими заходу були учні Віньковецького НВК: Любінецький Богдан та Токар Ліана. Тематика та жанрова різноманітність приємно вразили усіх глядачів: були і танці, і пісні, і вірші, і виступи інструментальних колективів. Наприкінці заходу було відзначено багатьох виконавців та їх керівників. Начальник районного відділу освіти, Рудницький Олександр Григорович та викладачі з Хмельницького подякували усім учасникам заходу.
Переглядів: 450 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0