Головна » 2012 » Жовтень » 3 » Районні урочистості з нагоди Дня працівників освіти
Районні урочистості з нагоди Дня працівників освіти
Сьогодні, 3 жовтня, у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На свято прибули педагоги зі всього Віньковецького району. У фойє Будинку культури звучала урочиста музика у виконанні оркестру обласного театру імені Старицького. Запрошеними на свято були також солісти обласної філармонії – Клименко Андрій, Мороз Олена та Рябініна Тетяна. Ведучими заходу були учні Віньковецького НВК: Шурипа Артур, Бернадська Діна, Вовковинський Богдан та Розанова Богдана. Цікавим і хвилюючим був виступ дітей-першокласників, учнів 1-А класу. Також брали участь у святі діти вчителів: Ковальчук Сергій, Чернюк Анастасія, Лісник Владислав і Гавінська Валерія. Незабутнім та яскравим був виступ зразкового хореографічного ансамблю «Чарівний каблучок». Викладач музики Віньковецького НВК Масловський Іван Миколайович подарував усім педагогам пісенну композицію «Некогда стареть учителям». Виступали з вітальними словами Дерикот Микола Васильович, Панасевич Анатолій Володимирович, Рудницький Олександр Григорович, Троян Олександр Володимирович, Свинобой Валентина Миколаївна. Педагогів району, які підготували призерів обласних олімпіад та конкурсу МАН, нагородили почесними грамотами та цінними подарунками. Серед них були і вчителі нашого НВК: Лісник Галина Іванівна, Чернюк Наталія Петрівна, Саврій Світлана Гаврилівна, Гавінська Аліна Тадеушівна, Моспан Тетяна Степанівна, Сірук Надія Рафаїлівна, Гоцуляк Володимир Іванович, Назарова Ніна Василівна і Гуменюк Людмила Сергіївна. Вітаємо усіх педагогів з наступаючим професійним святом та зичимо миру, злагоди, добра, здоров’я та успіхів у їхній нелегкій, але почесній праці!
Переглядів: 484 | Додав: Administrator | Рейтинг: 1.0/1