Головна » 2012 » Листопад » 8 » Презентація у дитячій районній бібліотеці
Презентація у дитячій районній бібліотеці
Немає, мабуть, у світі людини байдужої до народної творчості. Особливо цікавими, надто для дітей, завжди є легенди, прості і захоплюючі, що містять силу і міць духу народного, часточку таємничості, недосказанності. Легенди якнайточніше характеризують історичні події і разом з тим у них є елементи фантастики (казки). Завдяки цьому, мабуть, вони запам’ятовуються краще, ніж достовірні життєві події. Найбільший інтерес викликають легенди на героїчно - історичну тематику. В центрі їхньої уваги – образ героя, патріота – втілення найкращих рис народу, який є символом суспільної боротьби за ідеальне суспільство. Саме деякі з таких легенд розповіли працівники районної дитячої бібліотеки учням 7-А класу Віньковецького НВК 11 жовтня. Для них у стінах бібліотеки була організована презентація книги «Легенди семи фортець». Укладачами збірки є наші землячки жительки Кам`янець-Подільського району Любов Дяченко та Галина Юркова. З великою любов’ю та почуттям гордості за свою історію та культуру переповіли вони легенди, зібрані на території усього Поділля. Збірка містить оповіді Хотина, Кам’янця, Жванця, Бакоти, Сатанова, Скали Подільської та Кривче. Крім того її прикрашають ще й авторські пісні, написані Галиною Юрковою (слова та музика). Працівники бібліотеки ілюстрували свої розповіді зображеннями місць, які описувались. Багато цікавого почули учні і про символіку рідного краю, і про походження назв деяких річок, міст, пам’яток архітектури. А по закінченні презентації книги бібліотекарі запросили дітей ближче познайомитись з цією невеликою, але такою цінною скарбничкою народної історії та культури. Бо кожна легенда – це краплина води із джерела народної мудрості, що має життєдайну силу.
Переглядів: 698 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0