Головна » 2012 » Жовтень » 5 » Поздоровлення вчительського колективу з професійним святом
Поздоровлення вчительського колективу з професійним святом
5 жовтня, у п’ятницю, учні нашого НВК підготували святкові вітання для вчителів школи. Діти підготували вітальні плакати, листівки та концертну програму. Від імені усього учнівського колективу вітальні листівки вручали учні 2 класу гімназії:Фурман Максим, Бабій Віталій, Савка Дем’ян, Слободян Мар’яна, Морозовська Ольга та Гуслякова Юлія. Концертну програму підготували учні 1-го класу гімназії під керівництвом Волуцької Людмили Станіславівни. Діти дарували адресні вірші для кожної кафедри вчителів, Рейтаровська Іра заспівала пісню «Любі вчителі». А дівчатка – Пославська Іра, Рейтаровська Іра та Кухарська Яна подарували усім присутнім незабутню пісню-дійство «Маленькая страна». Діти 1-го класу гімназії створили атмосферу добра і дитинства під супровід тріо дівчат. Також виступали і учні-вчительські діти: Ковальчук Сергій, Чернюк Анастасія, Садлій Вікторія, Лісник Владислав, Задворний Олексій та Мазуркевич Ірина.
Вітаємо усіх працівників навчального закладу із професійним святом!
Переглядів: 543 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0