Головна » 2012 » Травень » 11 » Останній дзвоник для 9, 11 класів
Останній дзвоник для 9, 11 класів
11 травня у нашому НВК було проведено урочисту лінійку та свято останнього дзвоника для 9, 11 класів. На святі були присутні діти, батьки та вчителі школи. Голова райдержадміністрації Панасевич Анатолій Володимирович і настоятель православного храму отець Володимир виступили з привітальними промовами до випускників. Учням 11 класів було вручено пам’ятні іконки, родинні короваї та був присвячений виступ першокласників. Від імені батьків виступила мати Панасюк Олі – Дячок Ольга Миколаївна. Не залишили усіх байдужими і вдячні виступи наших іменинників-випускників: Любінецької Олесі, Бойка Віталія, Макогона Руслана, Барана Андрія, Білявської Катерина та Стахової Ірини. Завершальним акордом свята стало символічне звучання останнього дзвоника, що пролунав для 9, 11 класів.
Переглядів: 549 | Додав: Administrator | Рейтинг: 0.0/0