Головна » 2011 » Березень » 3 » Ой ти, весно красна!
Ой ти, весно красна!

"Від тепла сонця, від живучості води все росте й розвивається на землі" - такими словами розпочала захід "Ой ти, весно красна" учителька початкових класів Богданова Галина Володимирівна.
3 березня в актовому залі нашої школи було проведено свято весни, на якому були присутні учні 2-Б класу та їхні батьки. Під час свята вихованці Віньковецького НВК співали пісні, грали народні ігри, водили хороводи, декламували вірші, розповідали весняні прикмети. Діти подарували своїм матусям подарунки зроблені власноруч і запросили їх на танець. Наприкінці свята учні пригощалися солодощами. Батьки щиро подякували за чудовий захід Богдановій Галині Володимирівні та студентці-практикантці Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського Єлізаровій Ірині Михайлівні.
Переглядів: 511 | Додав: Avrora | Рейтинг: 5.0/2