Головна » 2015 » Травень » 13 » Огляд художньої самодіяльності.
Огляд художньої самодіяльності.
12 травня 2015 року у Віньковецькому районі відбувся обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності та виставок декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Ми діти твої, Україно!».
Виставка декоративно-прикладного мистецтва була представлена виробами у 21 номінації. На огляд було представлено 21 художній номер: 10 - вокального жанру, 3 – хореографічного жанру, 3 – інструментального жанру, 1 - фольклорного жанру, 3 з художнього читання, 1 – театральний жанр. Оцінювали виступи журі у складі Гончарука Г. М., директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Жолобок Н. В., заступника директора з навчальної роботи, Вавринчук О.А., завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів, Митко О. М., Курій В.П., методисти відділу. Від нашого НВК були представленні такі номери: вокальні - виступ хору(1-4 клас гімназії), Токар Ліани (11-Б клас), Товкало Христини (9-Б клас); читання поезії - Предко Марина, Білоус Катерина, Гевко Олеся (5 клас гімназії); інструментальний - Фурман Люба (4 клас гімназії), хореографічний - зразковий дитячий ансамбель «Чарівний каблучок». Уся концертна програма присвячена патріотичній тематиці:уславленню української землі, героїчному минулому та сьогоденню України.
Переглядів: 477 | Додав: Homa | Рейтинг: 0.0/0