Головна » 2017 » Грудень » 5 » Інтегрований семінар - практикум вчителів біології, хімії, географії
Інтегрований семінар - практикум вчителів біології, хімії, географії
1 грудня 2017 року відбувся інтегрований семінар –практикум вчителів біології, хімії, географії вищої та першої категорії на базі Віньковецького НВК. Чудові педагоги згуртувалися навколо проблеми "Реалізація практичної складової навчальних програм та ефективного використання методичного апарату нових підручників".
Гостинно нас прийняла школа, зустріли наші колеги. Із захопленням Любов Миколаївна Побережна, заступник директора з виховної роботи презентувала свій заклад.
Методист РМК Побєдінська Надія Василівна зосередила увагу на важливість проведення інтегрованих семінарів - практикумів природничо - математичного циклу.
Практичний блок засідання розпочався інтегрованим уроком географії та біології в 7 класі по темі "Природні зони Африки".
Вчитель географії Побережна Т.М. та вчитель біології Мишак О.М. зробили урок корисним, цікавим, час пролетів на уроці, як одна мить.
Вчителі Віньковецького НВК Пазюк Н.В., вчитель біології, Бакун Л.С. та Мазуркевич Л.А., вчителі хімії,презентували розвязування завдань з біології,хімії Всеукраїнських учнівських турнірів.
На завершення семінару вчителі прийняли ряд рекомендацій, які сприятимуть підвищенню рівня викладання предметів природничо - математичного циклу.
Дякуємо дирекції, нашим колегам, учням за гостинність, творчу атмосферу, прекрасні враження!

Переглядів: 687 | Додав: pobereznalubov | Рейтинг: 0.0/0