Головна » 2011 » Травень » 30 » Дорога у самостійне життя
Дорога у самостійне життя

Бар'єр, за яким - дорослість, подолали 76 молодих громадян Віньковецького НВК, які стали цьогорічними випускниками. Серед них - 3 були нагороджені золотими медалями: Варибок Катерина Олександрівна, учениця 7 класу гімназії, Коцур Ілона Володимирівна, учениця 11-А класу та Шкроблюк Юлія Борисівна, учениця 11-Б класу. Срібною медаллю була нагороджена учениця 7 класу гімназії Косяк Вікторія Валентинівна.

Свої нагороди та документи про закінчення навчального закладу юнаки і дівчата отримали під час проведення свята "Випускник-2011", яке відбулося на Центральній площі міста Віньківці.

Від районної державної адміністрації молодих громадян, їх батьків та вчителів привітали Бурківський В.І. та Барвінок В.В.
Переглядів: 618 | Додав: Avrora | Рейтинг: 0.0/0