Головна » 2011 » Лютий » 4 » Тиждень математики
Тиждень математики

З 24 лютого по 4 січня у Віньковецькому НВК проходив тиждень математики.
В 7-А класі проведено відкритий урок з математики по темі "Розкладання многочлена на множники". Урок нестандартний з елементами ділової гри. Учні класу були "працівниками банків" - банку "Декарт", "Вієта", "Піфагор", "Мухамет-аль-Хорезмі".
Всі: і банкіри - Чернецький Святослав, Потравний Максим, Приступа Вадим, Мазур Ірина і головні бухгалтера - Римарович Ірина, Гринькевич Оксана, Мазур Вадим, Сулима Толя і касири - Афанасьєва Оксана, Годований Сергій, Лук'янченко Тарас та й решта учнів працювали на уроці творчо, успішно, старанно, були чемними, уважними. Своєю працею, поведінкою намагалися вибороти призове місце серед "банків".
Закінчуючи урок-ділову гру учні зробили висновок, щоб бути успішним керуючим банком, будь-яким працівником банку потрібно добре знати математику, бути стараним в навчанні, грамотним, охайним, толерантним.
Цьогорічний тиждень математики в НВК запам'ятається учням 7-Б класу, адже вони брали участь у проведенні відкритого нестандарного уроку перші кроки до МАН по темі "Використання формул скороченого множення".
Найактивнішими учасниками МАН 7-Б класу були Гуразда Іванна, Марисик Лариса, Волошин Богдан, Дурач Валерія. Вони виводили самостійно нові формули, доводили цікаві тотожності, розв'язували нелегкі рівняння. Активними на уроці були Курманська Юля, Назимок Ангеліна, Горбатюк Діма та інші.
Перші кроки до МАН здійснено.
Побажаємо юним майбутнім абітурієнтам Малої академії наук старанно вчити і відмінно знати математику, бути творчими, активними учнями.
Успіху Вам!
Матус Валентина Василівна