Головна » 2015 » Вересень » 1 » 1 вересня - День знань!!!
1 вересня - День знань!!!
1 вересня - День знань!!! День знань — це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Цього навчального року наш НВК радо зустрів 66 першокласників, які ще не зовсім із зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, роблять свій перший крок на великому шляху знань, а одинадцятикласники стають на щабель вище до дорослого життя. Учні школи подорослішали за літо, відпочилі і засмаглі, знову зустрічаються зі своїми друзями і діляться враженнями про проведені літні канікули. Батьки, бабусі й дідусі проводжають своїх дітей та онуків у новий навчальний рік, де їх зустрічають вчителі — люди, які ведуть їх до вершин знань. .
Переглядів: 485 | Додав: Homa | Рейтинг: 0.0/0