Виставка композицій з природнього матеріалу «Щедрі дари осені» - 3 Жовтня 2012 - Віньковецький НВК
Педагогічна преса МОН молоді та спорту України
Головна » 2012 » Жовтень » 3 » Виставка композицій з природнього матеріалу «Щедрі дари осені»
Виставка композицій з природнього матеріалу «Щедрі дари осені»
В рамках декади художньо-естетичного виховання було проведено виставку композицій з природнього матеріалу «Щедрі дари осені». В заході брали участь учні 5-6 класів. Діти підготували композиції із квітів, фруктів та овочів. Діти називали свої витвори по різному: «Дари осені», «Пливе човен, дарів повен», «Краса осені» та інші. Всі учні школи мали змогу детальніше ознайомитись з виробами на виставці на другій великій перерві. Учнівські колективи 5-6 класів було нагороджено почесними грамотами за участь у виставці.
Переглядів: 638 | Додав: Administrator | Рейтинг: 2.0/1
Имя *: